Kodline E-ticaret sistemleri şirketinizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmaktadır ve geliştirilmektedir. Kodline E-ticaret sistemi yazılımı; paket sistemlerin aksine geliştirilebilir alt yapısıyla şirketinizin şimdi ya da ileride doğabilecek tüm gereksinimleri karşılayabilmek için hazırlanmıştır.

Günümüzde paket olarak satılan e-ticaret sistemleri ihtiyaçlarınızı belli bir yere kadar karşılamaktadır. Firmanızın pazarlama ve satış stratejileri çok farklı olabilmektedir. Yurt dışında ve Türkiye’de başarılı olmuş projelere bakıldığında bir e-ticaret yazılımındaki en büyük başarı, geliştirilmeye açık olmasından dolayı tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmesinden kaynaklanmaktadır.

E-ticaret sistemi yazılım ve tasarımından, satışınıza kadar olan süreçleri ve daha sonra çıkabilecek ek geliştirmeleri, reklam, danışmanlık ve sunucu ihtiyaçlarınızı uzman kadromuz ile karşılamakta ve firmanıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Analiz;
E-ticaret sistemi tüm ihtiyaçlarınız, istekleriniz, ödeme yöntemleriniz, tasarımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarınız bu süreçte belirlenir.

Tasarım ve Yazılım Geliştirme;
Yapılan analiz tamamlandıktan sonra, e-ticaret sisteminizin tasarım ve yazılım çalışmaları başlamaktadır. Bu dönemde tasarım çalışması, kodlama ve geliştirme çalışması, banka entegrasyonları ve diğer bütün ihtiyaçlarınız tamamlanır ve tüm güvenlik testlerinden geçirilir.

Yayın; Programlanması tamamlanıp testleri ve son kontrolleri yapılan e-ticaret sisteminiz hızlı bir sunucuda yayına alınır. Arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlaması yapılmış ve tasarlanmış e-ticaret sisteminize anahtar kelime eklemeleri yapılır ve arama motorlarına kayıt işlemleri yaptırılır. E-ticaret sistemi, içerik yönetimi ve yönetim paneli ile ilgili eğitimlerden sonra girişleri yapabilmeniz için size teslim edilir. Teslimin ardından ise e-ticaret sisteminizin bakımları, kod güncellemeleri yapılmaya devam edilir.

Kodline E-ticaret çözümlerimiz ile siz de web’deki mağazanızı oluşturabilirsiniz. Başarı odaklı yaklaşımlarımız ve değer katan çözümlerimiz  ile tanışmak için bize ulaşabilirsiniz.

SEO danışmanlığı nedir
ve neden ona ihtiyacınız var?

SEO, Google botlarının websitemizi en iyi şekilde tarayabilmesi için yaptığımız çalışmalardır, buraya kadar doğru. Peki her şeyini kitabına göre yaparsak, istediğimiz başarıyı yakalayabilir miyiz? Yani Google gerçekten de tüm websiteleri adil bir şekilde tarayıp indeksleyebiliyor mu? Bu sorunun cevabı bence hayır!

Siz ne kadar kaliteli içerik üretirseniz üretin, siteden çok daha kötü içeriği olan websiteler, arama sonuçlarında size geçebilir. Bunun altında Google’ın yeteri kadar iyi olmaması veya rakiplerinizin Google’ı manipüle ediyor olması olabilir. Dolayısıyla SEO nasıl yapılır veya nasıl yapılmalıdır gelin beraber bu işi yürütelim.

Diğer Hizmetlerimiz

Image icon
Seo Danışmanlığı
Online pazarlama çetrefilli bir iş olabilir.
Sürekli değişen arama algoritması güncellemeleri,
Image icon
E-Ticaret
Proticaret, Kolaymağaza, Magento,
Woocommerce hepsi tek çatı altında.
Image icon
Web Tasarım
Sanal ortamda gerekli tanıtım için doğru yerdesiniz.
Web site projeleriniz başta olmak üzere
Image icon
Medya Tanıtım
Markanızın en iyi şekilde tanıtılması için
öncelikle sizinle sürekli ve samimi bir ilişki kurarız.
Image icon
Bulut Sunucu
İşinizi Bulutlara taşımanın en kolay
yolu Kodline Cloud servisleri.
Image icon
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya etkileşimi ve markalaşması,
işletmenizi bir sektör uzmanı olarak ve
Image icon
İçerik Pazarlama
İçerik, her zaman, başarılı bir SEO stratejisinin
önemli bir parçası olsa da, Google’ın en son
Image icon
Yerel Arama Optimizasyonu
Internet, yerel şirketlerin yapabilecekleri ve
yapmak zorunda oldukları işlerin dönüşüm
Image icon
Özel Yazılım Geliştirme
Web yazılıma sahip olmanız sizi her zaman
rakiplerinizden farklı kılar.