İçerik Pazarlama

Markanızı, hedef kitlenize özel içeriklerle büyütün

İçerik, her zaman, başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası olsa da, Google’ın en son yayınladığı Penguen ve Panda algoritma güncellemeleriyle birlikte, taze ve kaliteli içerik oluşturmak ve yaymak artık hiç olmadığı kadar önemli.İçerik, her zaman, başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası olsa da, Google’ın en son yayınladığı Penguen ve Panda algoritma güncellemeleriyle birlikte, taze ve kaliteli içerik oluşturmak ve yaymak artık hiç olmadığı kadar önemli

Markanız etrafında özel olarak şekillendirilmiş ve hedef kitlenize pazarlanmış ilgi çekici içerikler yaratmak, iyi bir online pazarlamanın olmazsa olmazıdır.. .

Arama Bilinçli İçerik Pazarlama

Müşteriler, internette her zaman faydalı ipuçları, ilginç bloglar, haber değeri taşıyan makaleler ve ilgili içerikler arayışındadırlar. Eğer internette gerçek anlamda bir keşfedilme istiyorsanız, geleneksel SEO tek başına yeterli değildir. Bugün, eğer ki markanızı gerçekten tanıtacak, sitenize trafik çekecek, işletmenize yeni müşteriler kazandıracak bir çevrimiçi varoluş istiyorsanız; site içi optimizasyon, sosyal etkileşim ve stratejik içerik pazarlama gibi konuların bir karışımına ihtiyacınız var.

Hedef kitlenizi etkilemek için tasarlanmış içerik pazarlama; marka bilinirliğini inşa edebilme, etkileşimi arttırabilme ve işletmenizi geliştirebilme yeteneklerine sahip olduğu kadar, algoritmaların sizin otoritenizi nasıl gördüklerinin ve sıralamanızı nasıl belirlediklerinin de olmazsa olmaz bir bileşenidir.

Stratejimiz

İçerik ekibimiz; markanızı, işletme hedeflerinizi ve hedef kitlenizi aklının bir köşesinde tutarak içerik yaratabilen, yetenekli yazarlardan, editörlerden, grafik tasarımcılardan ve video tasarımcılardan oluşur.

Size güçlü sonuçlar sağlayabilmek için içeriği yaratır ve tüm internete dağıtımını yaparız. Böylece, içeriğimiz sonucunda sitenize gelen her bir ziyaretçi, sitenizin ona sunduğu şeyi aramak için gelir.

Yani, yazılan içerik sebebiyle sitenize çekilen müşteriler, sitenize geldikleri zaman, tam olarak aradıkları şey olan o belirli ürününüzü ya da hizmetinizi bulurlar. Bu durum, düşük hemen çıkma oranı ve markaya daha bağlı müşterilere sahip olma gibi olumlu sonuçlar verir.

Profesyonel SEO Çözümleri

Arama motorlarında görünür olmak için, araştırma ve raporlamalar sonucunda tercih edilen anahtar kelimeler için en ekonomik fiyatları sizlere sunarız.
Seo fiyatlarımız kelimelerin rekabet, aranma hacmine göre değişkenlik göstermektedir. İyi bir çalışma ile SERP arama sonuçlarında ilk sayfada yerinizi almanızı sağlarız.

 

 

Image icon
Kurumsal SEO
Kurumsal firmalar için yapılan ileri düzey çalışmalar.
E-ticaret siteleri için optimizasyon.
Image icon
SEO Analiz
Siteniz için en iyi yazılımları kullanarak uzman
kadromuz ile profesyonel SEO analizleri yaparız.
Image icon
AdWords Danışmanlığı
Google Adwords ve Microsoft AdCenter danışmanlığı
hizmeti ile doğru optimizasyon, daha fazla müşteri hedefi.
Image icon
SEO Danışmanlığı
Hizmet verdiğiniz sektördeki rakipleriniz ile
ilgili detaylı seo analizleri yaparız.
Image icon
Arama Motoru Optimizasyonu
Arama motorlarının sitenizi daha iyi tarayabilmesi
adına görünürlük çalışmaları yaparız.
Image icon
İçerik Geliştirme
Site içi içerikler ve olması gereken içeriklerin
analizlerini yaparak yeni stratejiler geliştiririz.

SEO danışmanlığı nedir
ve neden ona ihtiyacınız var?

SEO, Google botlarının websitemizi en iyi şekilde tarayabilmesi için yaptığımız çalışmalardır, buraya kadar doğru. Peki her şeyini kitabına göre yaparsak, istediğimiz başarıyı yakalayabilir miyiz? Yani Google gerçekten de tüm websiteleri adil bir şekilde tarayıp indeksleyebiliyor mu? Bu sorunun cevabı bence hayır!

Siz ne kadar kaliteli içerik üretirseniz üretin, siteden çok daha kötü içeriği olan websiteler, arama sonuçlarında size geçebilir. Bunun altında Google’ın yeteri kadar iyi olmaması veya rakiplerinizin Google’ı manipüle ediyor olması olabilir. Dolayısıyla SEO nasıl yapılır veya nasıl yapılmalıdır gelin beraber bu işi yürütelim.

Diğer Hizmetlerimiz

Image icon
Seo Danışmanlığı
Online pazarlama çetrefilli bir iş olabilir.
Sürekli değişen arama algoritması güncellemeleri,
Image icon
E-Ticaret
Proticaret, Kolaymağaza, Magento,
Woocommerce hepsi tek çatı altında.
Image icon
Web Tasarım
Sanal ortamda gerekli tanıtım için doğru yerdesiniz.
Web site projeleriniz başta olmak üzere
Image icon
Medya Tanıtım
Markanızın en iyi şekilde tanıtılması için
öncelikle sizinle sürekli ve samimi bir ilişki kurarız.
Image icon
Bulut Sunucu
İşinizi Bulutlara taşımanın en kolay
yolu Kodline Cloud servisleri.
Image icon
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya etkileşimi ve markalaşması,
işletmenizi bir sektör uzmanı olarak ve
Image icon
İçerik Pazarlama
İçerik, her zaman, başarılı bir SEO stratejisinin
önemli bir parçası olsa da, Google’ın en son
Image icon
Yerel Arama Optimizasyonu
Internet, yerel şirketlerin yapabilecekleri ve
yapmak zorunda oldukları işlerin dönüşüm
Image icon
Özel Yazılım Geliştirme
Web yazılıma sahip olmanız sizi her zaman
rakiplerinizden farklı kılar.