SEO Danışmanlığı

SEO (Search Engine Optimization) yani güzel Türkçemizle Arama Motoru Optimizasyonu günümüzde yeri yadırganamaz büyük bir başlık. Google algoritmalarına uygun, tamamen doğal yöntemler ile yapılan çalışmalarda düzenli raporlamalar sunar ve yapmış olduğumuz organik seo çalışmaları için ilerleme garantisi sunarız. Şirketinizi arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile ilk sayfa yapmak için optimize ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için artık SEO konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.  Size hiç bir zahmet vermeden, stres olmanıza gerek kalmadan, şirketinizi büyütmek için uzman bir ekiple profesyonel çalışmalar yaptığımızı göreceksiniz.

SEO Danışmanlığı nedir?

SEO danışmanlığı sadece Google’da sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayacak çalışmalara yönelik bir bütün değildir. SEO danışmanlığı, sitenin iç ve dış şekilde yönetilmesini, kötü niyetli ataklara karşı savunulmasını, link profilinin oluşturulmasını, Google servislerine kayıt işlemlerinin yapılmasını vb. kapsamaktadır. Bahsedilen başlıkları biraz açalım. SEO’nun genel amacını kavramak son derece kolaydır. Arama Motoru SERP sonuçlarında doğal olarak çıkmak disiplinli ve teknik çalışmalar ile ancak mümkün olabilir. Web siteniz yeterli trafiğe sahip değil ise satışlarınız doğal olarak düşük olacaktır. Bazı web girişimcileri tek başına SEO yapmak isterken, bazıları ise bir seo firmasından destek alma ihtiyacı duyarlar. Önemli olan durum ise tek başınıza yapmış olduğunuz çalışmaların sizi başarıya taşıyıp, taşımayacağıdır. SEO’yu yok sayarak sadece reklamlar ile belirli bir seviyede ilerleyebilirsiniz.

Site içi SEO nedir ?

Site içi SEO başlıktan da anlaşılacağı gibi internet sitesinin iç kısımlarında (internal) yapılması gereken olumlu değişikliklerin bütününü oluşturur. İç SEO servisimizle, internet sitenizde bulunan link yapılarını, kategorizasyon modellerini ve içerik yapılarını inceleriz ve buna göre düzenleriz. Sürekli değişen Google algoritmalarına göre gerekli değişiklikler ivedi şekilde yapılır.

Site dışı SEO nedir ?

Dış SEO internet sitenizin dışarıdan alacağı link (backlink) profilleriyle bağdaşmaktadır. Dış SEO servisimiz ile domain otoritesinin artırılması ve sitenizin Google’da üst sıralarda yer almasını sağlarız. Dışarıdan alınacak linkler özel olarak seçilmekte ve kuralına göre uygulanmaktadır.

Nasıl yaparız ?

Kodline’nın sunduğu eşsiz SEO danışmanlığı servisiyle SEO konusunda ihtiyacınız olan yapılar tek bir çatı altında toplanmaktadır. Karşılıklı görüşmemiz sonrasında, SEO işlerinizi Kodline’a teslim etmeye karar verirseniz pişman olmayacaksınız. Pekala, SEO çalışmalarını nasıl yürüttüğümüzden biraz bahsedelim. Servisimizle edineceğiniz başlıca özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Düzenli link sağlanması
  • Düzenli ceza kontrolü
  • Düzenli raporlama ( Haftalık )
  • Sosyal medya link profilinin oluşturulması
  • Sürekli ulaşabileceğiniz bir danışman
  • Google sıralarınızda artış veya sıranızın korunması

SEO Danışmanlığı konusunda Kodline ekibi olarak asla umut tacirliği yapmıyoruz. Size sunduğumuz tatmin edici raporlamalar ve hizmet ile kesinlikle sizin de mutlu ve memnun olabileceğiniz bir hizmet vaat ediyoruz. SEO Danışmanlığı konusunda bizlere güvenip, işlerinizi bize teslim ederseniz kesinlikle pişman olmazsınız.

İlginize teşekkürler,

Profesyonel SEO Çözümleri

Arama motorlarında görünür olmak için, araştırma ve raporlamalar sonucunda tercih edilen anahtar kelimeler için en ekonomik fiyatları sizlere sunarız.
Seo fiyatlarımız kelimelerin rekabet, aranma hacmine göre değişkenlik göstermektedir. İyi bir çalışma ile SERP arama sonuçlarında ilk sayfada yerinizi almanızı sağlarız.

 

 

Image icon
Kurumsal SEO
Kurumsal firmalar için yapılan ileri düzey çalışmalar.
E-ticaret siteleri için optimizasyon.
Image icon
SEO Analiz
Siteniz için en iyi yazılımları kullanarak uzman
kadromuz ile profesyonel SEO analizleri yaparız.
Image icon
AdWords Danışmanlığı
Google Adwords ve Microsoft AdCenter danışmanlığı
hizmeti ile doğru optimizasyon, daha fazla müşteri hedefi.
Image icon
SEO Danışmanlığı
Hizmet verdiğiniz sektördeki rakipleriniz ile
ilgili detaylı seo analizleri yaparız.
Image icon
Arama Motoru Optimizasyonu
Arama motorlarının sitenizi daha iyi tarayabilmesi
adına görünürlük çalışmaları yaparız.
Image icon
İçerik Geliştirme
Site içi içerikler ve olması gereken içeriklerin
analizlerini yaparak yeni stratejiler geliştiririz.

SEO danışmanlığı nedir
ve neden ona ihtiyacınız var?

SEO, Google botlarının websitemizi en iyi şekilde tarayabilmesi için yaptığımız çalışmalardır, buraya kadar doğru. Peki her şeyini kitabına göre yaparsak, istediğimiz başarıyı yakalayabilir miyiz? Yani Google gerçekten de tüm websiteleri adil bir şekilde tarayıp indeksleyebiliyor mu? Bu sorunun cevabı bence hayır!

Siz ne kadar kaliteli içerik üretirseniz üretin, siteden çok daha kötü içeriği olan websiteler, arama sonuçlarında size geçebilir. Bunun altında Google’ın yeteri kadar iyi olmaması veya rakiplerinizin Google’ı manipüle ediyor olması olabilir. Dolayısıyla SEO nasıl yapılır veya nasıl yapılmalıdır gelin beraber bu işi yürütelim.

Diğer Hizmetlerimiz

Image icon
Seo Danışmanlığı
Online pazarlama çetrefilli bir iş olabilir.
Sürekli değişen arama algoritması güncellemeleri,
Image icon
E-Ticaret
Proticaret, Kolaymağaza, Magento,
Woocommerce hepsi tek çatı altında.
Image icon
Web Tasarım
Sanal ortamda gerekli tanıtım için doğru yerdesiniz.
Web site projeleriniz başta olmak üzere
Image icon
Medya Tanıtım
Markanızın en iyi şekilde tanıtılması için
öncelikle sizinle sürekli ve samimi bir ilişki kurarız.
Image icon
Bulut Sunucu
İşinizi Bulutlara taşımanın en kolay
yolu Kodline Cloud servisleri.
Image icon
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya etkileşimi ve markalaşması,
işletmenizi bir sektör uzmanı olarak ve
Image icon
İçerik Pazarlama
İçerik, her zaman, başarılı bir SEO stratejisinin
önemli bir parçası olsa da, Google’ın en son
Image icon
Yerel Arama Optimizasyonu
Internet, yerel şirketlerin yapabilecekleri ve
yapmak zorunda oldukları işlerin dönüşüm
Image icon
Özel Yazılım Geliştirme
Web yazılıma sahip olmanız sizi her zaman
rakiplerinizden farklı kılar.