Yeniden Hedefleme

Pazarlama kampanyalarınız sitenize trafik çekmek konusunda iyi iş çıkarıyor olabilirler, ancak ilk defa ziyaret edenlerin birçoğu dönüşüm için hazır değildirler. Bu, her zaman zayıf dönüşümlü bir siteye sahip olduğunuz anlamına gelmez; ilk defa gelen ziyaretçilerinizin birçoğunun henüz satın alma döngüsünün son adımında olmadıkları ya da en azından satın almaya hazır olmadıkları anlamına gelir – markanızdan ne kadar etkilendiklerinin pek önemi yoktur. Günün sonunda kullanıcıların online aksiyon almalarını sağlamak, tamamı sizin kontrolünüzde olmayan birçok faktöre dayalı olan oldukça zor bir süreçtir. Bu yüzden, online müşteri kazanmak ve satış yapmak için Yeniden Hedefleme önemli bir kanaldır.

Kullanıcı İlgisini Yeniden Ele Geçirin

Yeniden Hedefleme, markanızın kullanıcıların gözleri önünde kaldığını temin eder ve kısa ömürlü, hızlı değişen dijital ortamdaki uygunluğunuzu korur; böylece sitenizden ayrılan trafiği yeniden sitenize çekebilir ve işletmenizle kurdukları ilk etkileşimde satın alma kararı vermeye hazır olmayan kullanıcılarınıza kendinizi yeniden gösterebilirsiniz.

Şirketimizin analistleri, sitenizi ziyaret eden kullanıcıları izleyebilirler; böylece kayıt olmaya ya da yatırımınıza olumlu dönüş yapmaya daha eğilimli olan daha fazla sayıda seçkin müşteri adayları yaratabilmek için reklam kampanyanızı şekillendirebiliriz. Sitenizi ziyaret eden, ardından çıkan ve ilgili başka bir siteye giden ziyaretçilerinizi takip etmek ve onlara faydalı reklamlar göstermek için güçlü ve yenilikçi pazarlama stratejileri kullanıyoruz. Böylece ziyaretçilerinizin sitenizden çıktıktan sonra ne yaptıkları, nereye gittikleri ve onları size nasıl geri döndürebileceğimiz hakkında daha iyi fikirlere sahip olabiliyoruz.

Yeniden Hedefleme (Yeniden Pazarlama olarak da bilinir), sitenizin ziyaretçilerini takip eden ve belirli web sitelerinde onları “yeniden hedefleyen”, böylelikle onları sitenize ikinci ya da üçüncü defa getirmenize, satın alma döngüsünde daha ileriye gitmiş olanları etkilemenize ve onları mutlu müşterilere dönüştürmenize imkan veren Görüntü Reklamcılığı’nın yaratıcı ve güçlü bir şeklidir. Şirketimizdeki pazarlama analistleri; müşterilerimizin sitelerine daha çok seçkin trafik sağlayabilmek, dönüşüm oranlarını arttırmak ve karı optimize etmek için, Yeniden Hedefleme’yi kullanma konusunda yılların tecrübesine sahiptirler.

Profesyonel SEO Çözümleri

Arama motorlarında görünür olmak için, araştırma ve raporlamalar sonucunda tercih edilen anahtar kelimeler için en ekonomik fiyatları sizlere sunarız.
Seo fiyatlarımız kelimelerin rekabet, aranma hacmine göre değişkenlik göstermektedir. İyi bir çalışma ile SERP arama sonuçlarında ilk sayfada yerinizi almanızı sağlarız.

 

 

Image icon
Kurumsal SEO
Kurumsal firmalar için yapılan ileri düzey çalışmalar.
E-ticaret siteleri için optimizasyon.
Image icon
SEO Analiz
Siteniz için en iyi yazılımları kullanarak uzman
kadromuz ile profesyonel SEO analizleri yaparız.
Image icon
AdWords Danışmanlığı
Google Adwords ve Microsoft AdCenter danışmanlığı
hizmeti ile doğru optimizasyon, daha fazla müşteri hedefi.
Image icon
SEO Danışmanlığı
Hizmet verdiğiniz sektördeki rakipleriniz ile
ilgili detaylı seo analizleri yaparız.
Image icon
Arama Motoru Optimizasyonu
Arama motorlarının sitenizi daha iyi tarayabilmesi
adına görünürlük çalışmaları yaparız.
Image icon
İçerik Geliştirme
Site içi içerikler ve olması gereken içeriklerin
analizlerini yaparak yeni stratejiler geliştiririz.

SEO danışmanlığı nedir
ve neden ona ihtiyacınız var?

SEO, Google botlarının websitemizi en iyi şekilde tarayabilmesi için yaptığımız çalışmalardır, buraya kadar doğru. Peki her şeyini kitabına göre yaparsak, istediğimiz başarıyı yakalayabilir miyiz? Yani Google gerçekten de tüm websiteleri adil bir şekilde tarayıp indeksleyebiliyor mu? Bu sorunun cevabı bence hayır!

Siz ne kadar kaliteli içerik üretirseniz üretin, siteden çok daha kötü içeriği olan websiteler, arama sonuçlarında size geçebilir. Bunun altında Google’ın yeteri kadar iyi olmaması veya rakiplerinizin Google’ı manipüle ediyor olması olabilir. Dolayısıyla SEO nasıl yapılır veya nasıl yapılmalıdır gelin beraber bu işi yürütelim.

Diğer Hizmetlerimiz

Image icon
Seo Danışmanlığı
Online pazarlama çetrefilli bir iş olabilir.
Sürekli değişen arama algoritması güncellemeleri,
Image icon
E-Ticaret
Proticaret, Kolaymağaza, Magento,
Woocommerce hepsi tek çatı altında.
Image icon
Web Tasarım
Sanal ortamda gerekli tanıtım için doğru yerdesiniz.
Web site projeleriniz başta olmak üzere
Image icon
Medya Tanıtım
Markanızın en iyi şekilde tanıtılması için
öncelikle sizinle sürekli ve samimi bir ilişki kurarız.
Image icon
Bulut Sunucu
İşinizi Bulutlara taşımanın en kolay
yolu Kodline Cloud servisleri.
Image icon
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya etkileşimi ve markalaşması,
işletmenizi bir sektör uzmanı olarak ve
Image icon
İçerik Pazarlama
İçerik, her zaman, başarılı bir SEO stratejisinin
önemli bir parçası olsa da, Google’ın en son
Image icon
Yerel Arama Optimizasyonu
Internet, yerel şirketlerin yapabilecekleri ve
yapmak zorunda oldukları işlerin dönüşüm
Image icon
Özel Yazılım Geliştirme
Web yazılıma sahip olmanız sizi her zaman
rakiplerinizden farklı kılar.