Member image
Yusuf Erenkara Agency Director
Kodline Teknolojinin değişmez tek kurtarıcısıyım, herşeye yetişebilen ve sorunların çözümünü en iyi şekilde üreten özelliğe sahibim. Gelişmekte olan teknolojiyi benimseyen, hayallerini çok fazla zorlayan ve yapılabileceklerimin limitlerini aşmayı seven birisiyim.
Member image
Ulaş Tarakçı Back-End Developer
Eğer bir işe başlanmış ise ve takıldığımız bir nokta varsa, çözmenin en hızlı yolu zaman kaybı yaşamadan farklı yollar bulmaktır. Önümüze gelen projeleri hızlı ve sorunsuz teslim etmek ilk kuralım.
Member image
Gültekin Serinken Front-End Developer
Görevi yerine getirmek ve azimli olmak, hedefe odaklanmak ruhumda var. Yazarım sadece yazarım, siz istersiniz ben oluştururum. Hayallerinizi yaratmak ve onları korumak için buradayım. Sizde bir ucundan tutun benimle, bakalım neler çıkartacağız ortaklaşa ?
Member image
Yusuf Sarak SEO Analyst
Yeniliğin her zaman geliştirilebilir olduğuna inanan ve değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu bir yaşam biçimi olarak benimseyen, liderlik ruhunu yansıtabilen bir karakteristik özelliğe sahibim.
Member image
Servet Karçkay Art Director
Tasarlamak ve çizmek, özellikle de resmetmek yapabildiğim başarılı işlerin başında geliyor, sizi size yansıtmak ise bana büyük mutluluk veriyor. Siz hayal edersiniz, ben sizin için düşlerinizi oluştururum.