// Hizmet Hakkında

En Kaliteli Sistemlerle
Web Yazılım Geliştirme

01.
React JS Kodlama
Sürdürülebilir ve yüksek kaliteli React JS çözümleri oluşturmaya kararlıyız.
02.
PHP Kodlama

Yıllardır geliştirilen PHP sistemler ile firmanıza hızlı çözümler üretmeye hazırız.

03.
C++ Kodlama

Masaüstü uygulamalarınız için güvenilir programlar hazırlamaktayız.

04.
JavaScript CSS3 HTML5

Sade ve şık yazılım tasarımlarınız için kullandığımız teknojilerimiz.

// nasıl yaparız

Süreç Nasıl İşler?

Sektörünüzde hedeflediğiniz müşteriler veya ziyaretçiler hangi yaş aralığında? Satışını yapacağınız ürünleriniz; kadınlar için mi erkekler için mi? Sadece herhangi bir şehirde mi hizmet veriyorsunuz? Yada tüm Türkiye’ye veya globale mi çalışmak istiyorsunuz? İşte tüm bu sorular hedef kitlenin belirlenmesini kolaylaştırır ve tasarımsal açıdan ipuçları verir.

Kodlama süreci yine Web Tasarım süreci için çok önem arz etmektedir. Dijital ortamda herhangi bir işlevi yerine getirecek olan kod bloğu 100 satırda olabilir 20 satırda. İşlevi yerine getirecek kod yapısı ne kadar kısa ve öz olursa internet sitesi o kadar hızlı açılır. İnternet sayfanızı ziyaret edecek kitleler için en önemli faktör hız faktörüdür bunuda unutmayalım.

Tüm bağlantıların çalıştığından ve web sitesinin tüm cihazlara ve tarayıcılara düzgün şekilde yüklendiğinden emin olmak için her sayfayı iyice test edin. Hatalar küçük kodlama hatalarının sonucu olabilir ve çoğu zaman onları bulmak ve düzeltmek sıkıcı olsa da, bunu yapmamız gerekiyor.

Özel Yazılım Geliştirme

Web yazılıma sahip olmanız sizi her zaman rakiplerinizden farklı kılar. Marka bilinirliği ve farkındalık için özel web yazıları kullanmak firmanıza fayda sağlar. Web yazılım yaparken firmanızı analiz ediyoruz ve ihtiyaçlar doğrultusunda yazılımlar üretiyoruz. Yazılımlar üretirken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan birisi marka değerinizi korumaktır. Konusunda uzman kadromuz sizler için her zaman modern çağın trendlerini takip ediyor ve profesyonel web yazılım hizmetleri sunuyor.

Web yazılımında en önemli konulardan biriside yazılımın sunucu tabanlı yazılmasıdır. Yani yazılımın ve sorgulamaların sunucudaki işlemciyi yormayacak şekilde yazılması gerekmektedir. Kullanılan portallardaki veya web tasarımı projelerindeki bir sorgunun geç gelmesi, hata vermesinin temel nedenlerinin başında bulunmaktadır. Kullanıcı tarafından görülmeyen bu hassasiyet son derece önemli olup, insanın sol kulağını sağ el ile başının üzerinden uzanıp göstermesine benzer. Her modül son derece kısa ve öz kod lar ile yazılmalıdır.

Kodline projelerinde her sorguda son derece hızlı sonuç alabilirsiniz. Bilir kişi tarafından incelendiği zaman ise son derece kısa ve öz kodlar ile yazılımlar oluşturduğumuzu kolay bir şekilde görülebilecektir. Web yazılımında en önemli konulardan biriside yazılımın sunucu tabanlı yazılmasıdır. Yani yazılımın ve sorgulamaların sunucudaki işlemciyi yormayacak şekilde yazılması gerekmektedir. Kullanılan portallardaki veya web tasarımı projelerindeki bir sorgunun geç gelmesi, hata vermesinin temel nedenlerinin başında bulunmaktadır. Kullanıcı tarafından görülmeyen bu hassasiyet son derece önemli olup, insanın sol kulağını sağ el ile başının üzerinden uzanıp göstermesine benzer. Her modül son derece kısa ve öz kod lar ile yazılmalıdır. Kodline projelerinde her sorguda son derece hızlı sonuç alabilirsiniz. Bilir kişi tarafından incelendiği zaman ise son derece kısa ve öz kodlar ile yazılımlar oluşturduğumuzu kolay bir şekilde görülebilecektir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?