// Kimdir

Kodline Teknoloji

Kodline, sektörde uzman kadrosu ile kurumsal firmalar ağırlıkta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluşun Web Tasarımı, Web Yazılımları, Mobil Uygulamalar, İnternet Reklamcılığı, Medya Planlama, Sosyal Medya, Kurumsal faaliyetleri ile sektörde hizmet vermektedir. Biz teknolojiyi ve inovasyonu benimsemiş bir yönetim yapısı ile her an gelişen yeniliklere açık ve devamlı büyüyen bir firmayız .

Hizmetlerimizin temel amacı bizimle çalışan müşterilerimizi sanal ortamda prestijlerini yükseltmek, işlerini kolaylaştırmak ve reklamlar ile bilinirliğini arttırmak ve oluşturulan sanal markanın hafızalara kazınmasını sağlamaktır.

“Kalite Fark Yaratmaktır”

// Tecrübe, Uygulama, Mükemmelliyet

Kodline, Müşteri odaklı bir kuruluş olarak gerek kurum içinde gerekse kurum dışında güçlü bir bilgi paylaşım/iletişim sistemi inşa etmenin, modern yönetimin vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanmaktadır. Kuruluşun tüm düzeylerinde özgürce yatay ve dikey etkileşimli ilişki ve iletişim kurma olanağı mevcuttur. Üst yönetim, firma kurulduğundan bu yana, kuruluşun her kademesinde müşteri odaklı organizasyonel yapıyı benimsemiştir.

Hizmet verdiğimiz kurum ve markanın , dijital mecradaki varlığını tamamen üstleniyoruz…

+
aktif müşteri
+
Biten Projeler
+
Takım Danışmanı
+
Deneyim Yılı
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?