Kodline Teknoloji

Kodline, sektörde uzman kadrosu ile kurumsal firmalar ağırlıkta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluşun Web Tasarımı, Web Yazılımları, Dijital Tasarımlar, İnternet Reklamcılığı, 3D Tasarım Animasyon, Tanıtım Organizasyon, Medya Planlama, Sosyal Medya, Kurumsal faaliyetleri ile sektörde hizmet vermektedir. Biz teknolojiyi ve inovasyonu benimsemiş bir yönetim yapısı ile her an gelişen yeniliklere açık ve devamlı büyüyen bir firmayız .

Hizmetlerimizin temel amacı bizimle çalışan müşterilerimizi sanal ortamda prestijlerini yükseltmek, işlerini kolaylaştırmak ve reklamlar ile bilinirliğini arttırmak ve oluşturulan sanal markanın hafızalara kazınmasını sağlamaktır.

“Kalite Fark Yaratmaktır”

Kodline, Müşteri odaklı bir kuruluş olarak gerek kurum içinde gerekse kurum dışında güçlü bir bilgi paylaşım/iletişim sistemi inşa etmenin, modern yönetimin vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanmaktadır. Kuruluşun tüm düzeylerinde özgürce yatay ve dikey etkileşimli ilişki ve iletişim kurma olanağı mevcuttur. Üst yönetim, firma kurulduğundan bu yana, kuruluşun her kademesinde müşteri odaklı organizasyonel yapıyı benimsemiştir.

Kodline, marka ve fikirlerini geliştirmede, tasarım ve üretim süreçlerinde, satış sonrası problemlerin bertaraf edilmesinde etkili problem çözme teknikleri kullanmaktadır öğrenen bir organizasyon olarak, firma müşteriler ve onların tatmin düzeylerine ilişkin tüm noktaları kayıt altında tutar. Satış sonrası hizmetler ve araştırma-geliştirme departmanları, sorunları tespit ederek kısa zamanda çözüme ulaşmak amacıyla olası her problemi kontrol eder.

Hizmet verdiğimiz kurum ve markanın , dijital mecradaki varlığını tamamen üstleniyoruz…

Kodline, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran, renklendiren ve performansını artıran dijital ürünler ve hizmetler sunarak Türkiye’nin internet çağına taşınmasındaki temel taşlardan biri olma istegi ile var olan, ihtiyaçlara göre şekillenen esnek çözümler üreten bir web ajansıdır.