Paylaşmaya değer içerik ve gerçek etkileşim sağlamak için tasarlanan sosyal bir varlık yaratın.

Her gün Google’ın +1 butonu 5 milyon defa tıklanıyor, Facebook’ta 1 milyardan fazla aktif kullanıcı var, günde 340 milyondan fazla tweet atılıyor ve LinkedIn dünyanın en büyük profesyoneller ağı olmaya devam ediyor. Müşterilerinizin hepsi, ihtiyaç duydukları ürünleri ya da hizmetleri bulmak ve beğendikleri markalarla etkileşime girmek için sosyal medya kullanmaktalar. Bu platformlar markanızı inşa etmeniz, işletmenize önem vermeniz ve hem sadık hem de potansiyel müşterilerinizle etkileşime girmeniz için sonsuz sayıda yol sunuyorlar.

Daha Fazla Müşteriyle Bağlantıda Olun

Sosyal medya pazarlama ekibimiz, işletmenizi arayan binlerce müşteriyle sizin aranızda bir bağ kurmak için dinamik kampanyalar hazırlar. Online birliğinizi inşa eder, markanızı tanıtır ve işletmeniz için en fazla önem arz eden platformlarda (Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn ya da daha fazlası – fark etmez) size gerçek etkileşimler sunarız.

Sosyal ağlar, diğer birçok web sitenizin sağlamadığı bir şeyi size sunabilir: potansiyel müşterileriniz ve var olan müşterilerinizle kolay bir şekilde etkileşime girmek için, potansiyel müşterilerinizin ilgilerini canlı tutmak, müşteri sadakatini ve dönüşümü arttırmak konularında size yardım eden mükemmel bir platform.

Markanız, kitleniz ve belirli amaçlarınız etrafında özelleşmiş, entegre sosyal medya stratejileri yaratıyoruz.

Doğru Sosyal Medya Platformlarını Kullanmak

Sosyal sayfalar, Google gibi arama motorları tarafından hızlıca dizine eklenirler; organik ve online varlığınızın bir parçası olarak sosyal medya kampanyasını entegre etmenin, yalnızca kitlenizle etkileşime girmek konusunda değil, aynı zamanda size arama sonucu sayfalarının en üstünde güçlü bir görünürlük sunma konusunda da yardımcı olabilmesinin sebebi budur.

Facebook Pazarlama

Facebook pazarlama hizmetimiz, işletmenizin dünya çapında en çok görüntülenen sitelerden birinde bir topluluk yaratmasına ve üyeleriyle etkileşime girmesine yardımcı olur. Markanızı tanıtmaya, takipçilerin ilgisini çekmeye ve etkileşim konusunda onları cesaretlendirmeye yardım eden bir işletme profili yaratmakla işe başlarız. Ardından, varlığınızı büyütmek, görünürlüğünüzü arttırmak ve takipçilerinizi müşterilere dönüştürmek için günlük içerik planları hazırlarız.

SEO danışmanlığı nedir
ve neden ona ihtiyacınız var?

SEO, Google botlarının websitemizi en iyi şekilde tarayabilmesi için yaptığımız çalışmalardır, buraya kadar doğru. Peki her şeyini kitabına göre yaparsak, istediğimiz başarıyı yakalayabilir miyiz? Yani Google gerçekten de tüm websiteleri adil bir şekilde tarayıp indeksleyebiliyor mu? Bu sorunun cevabı bence hayır!

Siz ne kadar kaliteli içerik üretirseniz üretin, siteden çok daha kötü içeriği olan websiteler, arama sonuçlarında size geçebilir. Bunun altında Google’ın yeteri kadar iyi olmaması veya rakiplerinizin Google’ı manipüle ediyor olması olabilir. Dolayısıyla SEO nasıl yapılır veya nasıl yapılmalıdır gelin beraber bu işi yürütelim.

Diğer Hizmetlerimiz

Image icon
Seo Danışmanlığı
Online pazarlama çetrefilli bir iş olabilir.
Sürekli değişen arama algoritması güncellemeleri,
Image icon
E-Ticaret
Proticaret, Kolaymağaza, Magento,
Woocommerce hepsi tek çatı altında.
Image icon
Web Tasarım
Sanal ortamda gerekli tanıtım için doğru yerdesiniz.
Web site projeleriniz başta olmak üzere
Image icon
Medya Tanıtım
Markanızın en iyi şekilde tanıtılması için
öncelikle sizinle sürekli ve samimi bir ilişki kurarız.
Image icon
Bulut Sunucu
İşinizi Bulutlara taşımanın en kolay
yolu Kodline Cloud servisleri.
Image icon
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya etkileşimi ve markalaşması,
işletmenizi bir sektör uzmanı olarak ve
Image icon
İçerik Pazarlama
İçerik, her zaman, başarılı bir SEO stratejisinin
önemli bir parçası olsa da, Google’ın en son
Image icon
Yerel Arama Optimizasyonu
Internet, yerel şirketlerin yapabilecekleri ve
yapmak zorunda oldukları işlerin dönüşüm
Image icon
Özel Yazılım Geliştirme
Web yazılıma sahip olmanız sizi her zaman
rakiplerinizden farklı kılar.